אחסון כלים וקשיחים

בעלי מקצוע רבים, בין אם אינסטלטורים, חשמלאים, טכנאים או שיפוצניקים, נוהגים להגיע לשירות הלקוח בעסק או בבית עם סט של כלים וקשיחים שונים המצריכים סדר וריכוז יחדיו בצורה שתהיה נוחה לנשיאה ולשימוש בשטח אליו הם מגיעים.

גם מי שהינו שיפוצניק חובב האוהב להרכיב מוצרים שונים, ליצור פריטי ריהוט וכדומה ומחזיק באמתחתו כלים וקשיחים רבים יודע כי יש צורך בפתרון מסודר לארגון כל אלו ושמירה שלהם בצורה שתהיה קלה לנשיאה ולעבודה.

ארגזי כלים מסוגים שונים הם הפתרון הנח, היעיל והנפוץ מכולם לאחסון כלי עבודה וקשיחים שונים וחשוב לדעת מעט יותר על היתרון שבמוצר כה בסיסי זה.

ארגז כלים לאחסון כלים וקשיחים

ארגז כלים הוא המוצר הנפוץ והשימושי ביותר לאחסון של כלי עבודה וקשיחים שונים. ארגזי כלים נועדו לאחסן ממסמרים וברגים ועד לפטישים, מקדחות ומסורים, הכול על מנת להקל על מי שנושא את הציוד עמו ממקום למקום ובקלות יכול לפתוח את הארגז ולשלוף את הציוד המתאים לעבודה הדרושה לו.

ארגזי כלים נחלקים כיום לכאלו שהם כלליים וכאלו שהם בעלי ייעוד ספציפי מוגדר.

ארגז כלים ייעודי – ארגז כלים למקדחה או מקדחה עם חלוקה לציוד הנלווה למכשיר המרכזי בו.

ארגז כלים כללי – לרוב כולל אורגנייזר נשלף לאחסון פריטים קטנים דוגמת מסמרים, ברגים וכדומה ותאים רחבים לכלים גדולים יותר דוגמת פטיש, פלייר, מסור וכדומה.

בין אם מדובר בשימוש חובבני או לבעל מקצוע, הרי שכיום ארגזי הכלים משוכללים במיוחד והם כוללים יחידות נשלפות, סגירות בשיטות שונות ואף שימושים נלווים דוגמת כיסא ישיבה או סולם קטן וכדומה.

דילוג לתוכן